fbpx
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

NATUREL SECRET – MAKADEMYA MUM MASAJ & VÜCUT BAKIM YAĞI

MAKADEMYA MUM MASAJ & VÜCUT BAKIM YAĞI

MAKADEMYA MUM MASAJ & VÜCUT BAKIM YAĞI

En iyi bitkisel yağlardan oluşan içeriği ile cildi nemlendiren, besleyen ve esansıyla hoş bir koku sağlayan, ılıklığı ile cilde uzun süreli, canlandırıcı etki veren mum vücut bakım & masaj yağı.

%100 doğaldır, kesinlikle PARAFİN içermez.

Ürün, en iyi bitkisel ham kozmetik maddelerden, kurşun içermeyen pamuk fitilden üretilmiştir. Ürün boya içermez. İçeriğinde herhangi bir hayvansal madde yoktur.

Garanti: Ürünün bitkisel içeriğini garanti ediyoruz. Ürün parafin ya da mineral içerikli yağ, vazelin, boya, protein, sodyum lauryl sülfat ya da hayvansal yağ içermemektedir. Kurşun içermeyen pamuk fitilden üretilmiştir. Ürün hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Kullanım: Mum vücut bakım & masaj yağı, değerli doğal kozmetik ham maddelerinden elde edilmiştir, bu hammaddeler uzun soluklu etki sağlamaktadır. Mumu 1 ile 2 dakika yakarak, içeriğindeki yağın, cilde uygulanabilecek sıvı hale gelinceye kadar yanık tutunuz. Yeterli miktarda yağı soğumadan ellerinize dökünüz ve vücuda uygulayınız. Tam anlamıyla bir masaj deneyimi için, masaja ayaklardan başlayınız, daha sonra bacaklara ve tüm vücuda uygulayınız. Yağı, dairesel masaj hareketleriyle tüm vücuda uygulamaya devam ediniz. Yağı önce elinize dökmeniz önemlidir; çünkü bu şekilde her zaman yağın sıcaklığını kontrol etmiş olursunuz. Yağın tamamı sıvı hale geldiğinde mum alevini söndürünüz. Ürün tek kullanımlık olarak üretilmiştir.1 adet mum ile 1 saat komple vücut masaj uygulaması yapabilirsiniz.

Uyarılar: “Kullanım ve Önlemler” kısmını dikkatlice okuyunuz. Enfeksiyonlu, yara ya da tahriş olmuş bölgelere uygulamayınız. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz. Yanan mumu gözünüzün önünden ayırmayınız. Açtığınız takdirde 12 ay içerisinde kullanınız. Sıcak ortamdan uzak tutunuz. Soğuk ve kuru odamda saklayınız.

Etken İçeriği: Tatlı Badem Yağı, Baobab Yağı, Baobab Özü, Müge, Portakal, Limon, Adaçayı Esansiyel Yağları, E Vitamini.

Natural Secret Makadamya Mum Vücut Bakım & Masaj Yağı 6 x 40 ml ambalajda satışa sunulmaktadır.

Çeşitleri ; Makademya, Argan, Baobab, Çilek, Çikolata, Lavanta, Ylang Ylang, Sardunya, Yasemin, Yeşil Çay, Vanilya, Asya Egzotik, Rahatlatıcı, Havyar

Modern Cihazlar

Daha iyi hizmet verebilmek adına son teknoloji cihazları kullanıyoruz

Deneyimli Uzmanlar

Alanında uzman Podologlarımız ile sağlığınız için çalışıyoruz.

Evde Ayak Bakımı

Siz evden çıkmayın diye tüm hizmetlerimizi evinize getiriyoruz

Kişiye Özel Analiz

Sağlığınız için kişiye özel analiz programları uyguluyoruz

Ücretsiz Ön Muayene İçin Randevu Oluştur

    *İndirim kodunuz varsa kullanınız.

    Sohbete Başla
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?
    Merhaba, Talus Ayak Sağlığı Müşteri Merkezi'ne hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?