fbpx
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Biz Kimiz

Biz Kimiz

Talus Ayak Sağlığı

Talus olarak ayak sağlığına ve bakımına yeni bir anlayış getiriyoruz.

“Ayağınıza sağlık” mottosuyla çıktığımız bu yolculukta, deneyimli kadromuz, teknoloji öncüsü ekipmanlarımız, detaylı hijyen anlayışımız ile ayak sağlığının önemini anlatmak, eksikliğinin yol açabileceği problemler hakkında farkındalık yaratmak ve farklı terapiler ile hayat kalitesini artıracak alışkanlıklar oluşturabilmek amacı ile ilk şubesini Ataşehir’de açtığımız merkezimiz ile hizmetinizdeyiz.

Talus ya da astragalus (ref:Aşık Kemiği), ayak bileğinin alt kısmını oluşturan tarsus kemiklerinden birisidir. Görevi eklemler aracılığı ile, vücudun tüm ağırlığını ayak tabanı içerisinde dengeli bir şekilde dağıtmaktır. Gün boyunca ayakta geçirdiğimiz sürenin verimini sağlayan önemli bir kemiktir. Önemli işleve sahip olan Talus, günümüz yaşam şekli ve tarzı içinde hergün yıpranmakta ve zamanla kendini yenileme özelliğini kaybetmektedir. Önleyici tedavi ve koruyucu bakımları ile ortaya çıkan negatif etkiler azaltılmakta, ayak yapınıza uygun özel tabanlık üretimi ve kullanımı ile hayat kalitesini artıran ve potansiyel sıkıntılardan uzak bir yaşam vaad etmektedir.

Talus Ayak Sağlığı Merkezinde, tüm danışanlarımızı, öncelikle doğru kararlar verebilmeleri için detaylı olarak bilgilendiriyoruz. Merkezimizde samimi ve rahat bir ortam sağlayarak problemlerin detaylı analiz yapılmasına ve özenle tedavi edilmesine imkan tanıyoruz.

Kişiye özel analiz, değerlendirme ve çözüm önerileri ile, merkezimizdeki ilk deneyiminiz sizleri daha sağlıklı bir yaşam ile tanıştıracaktır.

Üstelik yoğun iş temposu, esnek çalışma saati ve mekân tercihleriniz için saha ekibimiz mobil çözümlerimizi ayağınıza kadar ulaştırmaktadır.

Avrupa standartlarında ayak sağlığı bilinci ve kültürü oluşturma vizyonu ile sektör dinamiklerine yön veren şirket olmanın yanı sıra eğitimi ve gelişimi mesleğin merkezinde tutan deneyimli kadromuz ve sağlık odaklı bakış açımız ile trendleri belirlemeyi misyon edinerek hizmet veriyoruz.

Modern Cihazlar

Daha iyi hizmet verebilmek adına son teknoloji cihazları kullanıyoruz

Deneyimli Uzmanlar

Alanında uzman Podologlarımız ile sağlığınız için çalışıyoruz.

Evde Ayak Bakımı

Siz evden çıkmayın diye tüm hizmetlerimizi evinize getiriyoruz

Kişiye Özel Analiz

Sağlığınız için kişiye özel analiz programları uyguluyoruz

Ücretsiz Ön Muayene İçin Randevu Oluştur

    *İndirim kodunuz varsa kullanınız.

    Sohbete Başla
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?
    Merhaba, Talus Ayak Sağlığı Müşteri Merkezi'ne hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?